מתרגשת מאוד לשתף אתכם שלאחרונה נבחרתי להשתתף כשופטת וכמגשרת בתחרות בינלאומית בגישור בסכסוכים מסחריים בינלאומיים שתתקיים בפברואר הקרוב בפריז!

מדובר באירוע הגישור השנתי הגדול והמוכר בעולם. האירוע הוא בחסות ארגון ה- ICC – International Chamber of Commerce (לשכת הסחר הבינלאומית). משלחות של סטודנטים לתואר ראשון במשפטים ומנהל עסקים מ-66 אוניברסיטאות ממעל 40 מדינות מגיעות לכנס. הסטודנטים מתכוננים לתחרות זו במשך חודשים ומתרגשים מאוד.

הסטודנטים מקבלים מקרה בוחן של סכסוך מסחרי בינלאומי אותו הם צריכים לפתור באמצעות כלים גישוריים ולקחת בחשבון את האינטרסים והאלטרנטיבות שלהם בנסיבות המקרה שהם מקבלים. כל משלחת כוללת 2 סטודנטים (אחד משחק את תפקיד הלקוח והשני את תפקיד עורך הדין) והם יחדיו משמשים צד לגישור. עליהם לעמוד בקריטריונים ברורים ומדויקים שמוגדרים על-ידי מארגני התחרות. בתחרות אזכה בהזדמנות גם לשמש כמגשרת בין צוותי המשלחות וגם כשופטת המעריכה את תפקודם בתחרות. זו הזדמנות לחוות חוויה מיוחדת במינה עבורי ואין לי ספק שאקבל ממנה המון גם מבחינה מקצועית וגם מבחינה אישית.

במסגרת הכנס מתקיים גם ה-Mediation week (שבוע הגישור) בו אזכה לפגוש במגשרים מקצועיים ומנוסים מכל העולם במסגרת שולחנות עגולים, הרצאות, ימי עיון ועוד.

למעוניינים, הנה לינק לאתר התחרות:

http://www.iccwbo.org/training-and-events/competitions-and-awards/mediation-week/

סוף שבוע מקסים!
רונה

6 תגובות
 1. אפרת
  אפרת אומר:

  וואו רונתי
  אין מילים את פשוט מדהימה!!!
  גאה בך בטירוף ויודעת שאת תצליחי בגדול.
  אפרת

 2. אבי
  אבי אומר:

  אני בטוח שזו חוויה יוצאת דופן, שמשלבת גם אתגר וגם הנאה. אין לי ספק שתפיקי ממנה המון… 🙂

תגובות סגורות