"המסע אל המשא ומתן" – לנהל במקום להתנהל

סדנה ממוקדת של ארבעה מפגשים לבעלי/ות עסקים, למנהלים/ות, לעצמאיים/יות ולכל מי שמעוניין/נת לשכלל ולהתאמן על מיומנויות ניהול המשא ומתן שלו/ה, עם המון כלים, פרקטיקה, טיפים התנסות ותרגול לניהול משא ומתן מיטבי.

כיצד מתכוננים לפגישת משא ומתן חשובה?

כיצד מתמודדים עם הפתעות לא צפויות שנקרות בדרך?

כיצד משתמשים בטקטיקות מסחריות לניהול משא ומתן ככלי בעסקים ובחיי היום יום?

אז מה בדיוק בסדנה?

בסדנה נלמד תהליך מובנה ומסודר שאותו ניתן לקחת וליישם על כל סכסוך.

בהמשך ניישם את הכלים הללו בסימולציות המדמות משא ומתן וננתח אותן באמצעות דיון ומשוב.

במהלך הסדנה יינתן דגש על לימוד ויישום ארגז כלים וטקטיקות מסחריות ידועות שיסייעו לך לנהל את הסכסוך במקום שהסכסוך או צדדים אחרים בו ינהלו אותך.

מניסיוני, יישום שיטתי של כלים אלו באופן מסודר ונכון, יסייע לך לדעת בדיוק כיצד להתכונן באופן אופטימאלי לקראת פגישת גישור או משא ומתן קרבה ולהגיע אליה בראש שקט, באופן מכוון, וממוקד מטרה.

בסדנה גם יינתנו כלים ואסטרטגיות להתמודדות עם הפתעות במהלך המשא ומתן, להתמודדות עם מחסומים ועם רגשות במשא ומתן ולמינוף פגישת המשא ומתן להשגת התוצאות המיטביות.

הסדנה תתקיים בזום. המפגשים יוקלטו, ויישלחו למשתתפים לטובת למידה חוזרת והמשך אימון – כך שניתן יהיה לחזור לחומרים ולתרגולים גם לאחר שהסדנה תסתיים.

ומה בכל מפגש?

מפגש ראשון – הכנה, הכנה, הכנה

במפגש זה נלמד כיצד בונים אסטרטגיה ומתכוננים למשא ומתן באמצעות טופס הכנה מובנה ומסודר.

הכנה טובה ויעילה לקראת משא ומתן מסייעת לנו להגיע לפגישת המשא ומתן רגועים וממוקדי מטרה, ומסייעת לנו לשפר דרמטית את סיכויי ההצלחה והשגת המטרות שלנו.

במפגש זה תשולב גם סימולציה של הכנה לקראת משא ומתן, בסיומה נקיים משוב ולמידת עמיתים.

מפגש שני – כלים להתמודדות עם הפתעות בחדר המשא ומתן

במפגש זה יינתנו כלים משמעותיים וטקטיקות מסחריות לניהול משא ומתן. נרחיב את ארגז הכלים שלנו כך שיהיה מלא לקראת פגישת המשא ומתן ובכך נסייע לעצמנו להתמודד היטב עם כל הפתעה שעלולה לצוץ במהלכו.

קבלת ארגז כלים זה תסייע לנו לא להתרגש מההפתעות המתעוררות במהלך המשא ומתן, להתמודד איתן באופן אפקטיבי ולמנף אותן לטובת המטרות שלנו.

במפגש זה תשולב גם סימולציה של משא ומתן, בסיומה נקיים משוב ולמידת עמיתים.

מפגש שלישי – התמודדות עם רגשות ומשברים במשא ומתן

במפגש זה נקבל כלים פרקטיים ומעשיים להתמודדות עם רגשות קשים ומשברים במהלך המשא ומתן.

מפגש זה הוא מפגש מעצים שמסייע לנו ונותן לנו את הכלים להתמודד גם עם מצבים רגשיים קשים שמתעוררים במשא ומתן.

במפגש זה תשולב גם סימולציה של משא ומתן, בסיומה נקיים משוב ולמידת עמיתים.

מפגש רביעי – מה בין גישור למשא ומתן? סימולציה, סיכום ומבט קדימה

במפגש זה נקבל הצצה לעולם הגישור. נראה מה בין גישור למשא ומתן.

נקיים סימולציה מסכמת, נסכם את הסדנה עם מבט קדימה להמשך תרגול ויישום התכנים.

קצת עליי

נעים להכיר!

שמי רונה גינת, עורכת דין ומגשרת מוסמכת, הובלתי זה מכבר מאות הליכי גישור בהצלחה וביעילות. משתתפת באופן קבוע כמגשרת, שופטת ומאמנת בתחרות בינלאומית לייצוג לקוחות בהליכי משא ומתן וגישור מסחריים מורכבים של ארגון ה-ICC (לשכת המסחר הבינלאומית). מנחת פרקטיקום בגישור מטעם הנהלת בתי המשפט ומלווה מגשרים בתחילת דרכם המקצועית.
בעלת תואר ראשון במשפטים ומנהל עסקים, תואר שני בגישור ויישוב סכסוכים, ותואר שני (נוסף) במשפט עסקי.

בוגרת קורס מתקדם למשא ומתן למנהלים מטעם בית הספר הארוורד (PON), וקורס גישור בינלאומי מטעם CEDR (הגוף המוביל באירופה ליישוב סכסוכים)

מאמינה גדולה ביכולת של כולנו להצליח באמצעות הידברות ומשא ומתן ליישב מחלוקות בדרכי שלום ולמנף את התוצאות שלנו מתוך הכנה ממוקדת וניהול משא ומתן מיטבי.

לקריאה עוד אודותיי לחצו כאן

מה אמרו בוגרות/י הסדנה?

"הסדנה הייתה מרתקת ומעניינת, אנשים מקסימים שלומדים מהם המון. רכשתי כלים רבים ומגוונים, נחשפתי לטכניקות חדשות, במיוחד לדעת לקרוא ולהבין את הצד השני. קיבלתי כלים להכנה מועילה לפני ותוך כדי המשא ומתן. טופס ההכנה לפגישת המשא ומתן מפורט, מובן, הגיוני וישים מאוד!  ".

"שמחתי מאוד להשתתף בסדנא, הרגשתי שלרונה יש הרבה ניסיון ותורמת מעבר לנושאים הלימודיים, חויות מחיי היום-יום כמגשרת. נהניתי מהאוירה ומהצוות בסדנא, להכיר וללמוד על דרכים נוספות לבחון סיטואציה. מרבית הכלים ידעתי מלימודים קודמים אך היישום בסדנה הוסיף לעניין. במפגש האחרון נלמדו 5 הדאגות, שיעור שהגיע בזמן ורלוונטי למקרה אחר, מאוד עזר לי ועדיין לחשוב על פיתרון הקונפליקט דרך הנלמד בשיעור".

"נהניתי בסדנה ואני מרגישה שקיבלתי כלים נוספים למשא ומתן. הדוגמאות ששולבו בחלק העיוני היו חשובות מאוד ותרבו רבות להבנת הנלמד. שמחתי גם להכיר קולגות. אהבתי במיוחד את החלק העיוני בסדנה. שמחתי לגלות שהרבה דברים שיישמתי באופן טבעי מוכרים כאסטרטגיות במשא ומתן ושמחתי ללמוד אסטרטגיות נוספות".

"בשביל מה את צריכה את זה? אמר הקול הפנימי. יש לך תעודה של Negotiation Specialist ואת מרצה בעצמך בנושא מו"מ. אבל מודה, הסקרנות "ניצחה" אותי וגם האהבה והתשוקה לחקור ולהתפתח בתחום ההתמחות שלי ולהכיר קולגות, אז נרשמתי. ואני שמחה על כל רגע, כי נהניתי מהתכנים, הסימולציות ומהקבוצה האיכותית, ואפילו למדתי כמה דברים חדשים. המסקנה המתבקשת היא שהעולם החדש, מחייב אותנו ללמוד ללא הפסקה, במיוחד על ניהול והתנהלות במציאות מאתגרת. אז אם אתם רוצים לנהל משא ומתן ממקום מקצועי ולא אינטואיטיבי, הסדנה הזו בשבילכם!".

"נהניתי, תרגלתי ולמדתי, והכרתי אנשים מעניינים ונחמדים. תמיד תענוג ללמוד מרונה. הדבר הכי משמעותי שקיבלתי בסדנה הוא טופס ההכנה שהוא מצוין וממש "עושה סדר בראש" לקראת משא ומתן. למדתי את החשיבות של הפסקות מתודיות ואת הלגיטימיות שלהן. התרגולים מצוינים וחשובים ".

"אהבתי שהסדנה הייתה מרוכזת ומאוד "ת'כלסית". החומר היה מרוכז ולא נמרח. הנושא של ההתמודדות עם הרגשות היה חשוב ומשמעותי. היה כיף! תודה רבה!  ".

הסדנה כוללת 4 מפגשים. משך כל מפגש שלוש שעות

הסדנה מיועדת לבעלי/ות עסקים, למנהלים/ות, ולכל מי שרוצה לשכלל את מיומנויות ניהול המשא ומתן שלו/ה

הסדנה תתקיים בתאריכים 4.1.23, 11.1.23, 18.1.23, 25.1.23  ימי רביעי, בין השעות 13:00-16:00

הסדנה תתקיים באופן היברידי – לנוחיותך. המפגש הפרונטאלי יתקיים, במשרדי ברחוב ראול ולנברג 6, קומה 4, רמת החייל, תל אביב. ניתן להשתתף גם באמצעות הזום. המפגשים יוקלטו ויישלחו למשתתפים להמשך למידה ואימון.

ההשקעה שלך בסדנה:

1,598 ש"ח + מע"מ (ההוצאה מוכרת ממס) = 1,869 ש"ח

עד 3 תשלומים בכרטיס אשראי

לתשלום

מספר המקומות מוגבל! הקדימו לשריין את מקומכם!

על מנת להרשם ולשריין מקום בסדנה יש ללחוץ על הכפתור הכחול "לתשלום" ולהשלים את ההרשמה

בניית סכמות

רוצה פרטים נוספים? אפשר להשאיר את פרטיך כאן:

מכתב תודה