סדנת ניהול משא ומתן לעורכות/י דין, ולמגשרות/ים

יש לך משאים ומתנים שנתקעים באמצע שלא ניתן "לפצח"?

מרגיש/ה שחסרים לך כלים להתמודדות עם התנגדויות והפתעות במשא ומתן ובגישור? 

ברגע האמת לא מצליח/ה למנף את הסיטואציה?

רוצה לחזק את מיומנויות ניהול המשא ומתן שלך?

רוצה לשבת בנינוחות ובמקצועיות רבה יותר על הכיסא במהלך ניהול משא ומתן?

הסדנה הזו בשבילך!

  • תקבל/י ארגז כלים מתקדמים של משא ומתן שיסייעו לך להתמודד עם אתגרים שונים

  • תקבל/י את ההזדמנות לתרגל ניהול משא ומתן בסימולציות, להתנסות, ולצבור ביטחון רב יותר כמנהל משא ומתן

  • תתנסה/י בסימולציות ובמשחק תפקידים גם כלקוח וגם כעו"ד - חוויה חשובה לכל עו"ד / מגשר/ת, להיות בנעלי הלקוחות שלנו

איך זה עובד?

מדובר בסדנה ייחודית ופרקטית המיועדת לעו"ד ומגשרות/ים

כל מפגש יחולק לשני חלקים – החלק הראשון יכלול קבלת ארגז כלים מתקדמים של משא ומתן.

החלק השני יכלול תרגול בסימולציות ניהול משא ומתן מורכבות.

לב ליבה של הסדנה הוא יישום, תרגול והתמודדות עם סיטואציות שונות שאנו נתקלים בהן במשא ומתן.

זו ההזדמנות שלך לתרגל את מיומנויות ניהול המשא ומתן שלך בסימולציות , בסביבה תומכת ומונחית של עמיתים , עם משוב, למידה משותפת, תרגול והתנסות.

אין תחליף לצבירת ניסיון וביטחון מתוך ההתנסות, ואין תחליף לתרגול והתנסות ב"מעבדה", בה ניתן לקבל משוב בונה ומיידי לצמיחה, העצמה והתפתחות מקצועית ואישית.

בנוסף, הסדנה מהווה פלטפורמה והזדמנות ליצירת קשרי קהילה משמעותיים.

איך בנויה הסדנה?

הסדנה מרוכזת בת 2 מפגשים. משך כל מפגש שלוש וחצי שעות.

החלק הראשון בכל מפגש יהיה בנוי מקבלת כלים מתקדמים במשא ומתן.

החלק השני של המפגש יהיה בנוי מתרגול בסימולציות ובסיומן יינתן זמן למשוב ולמידת עמיתים.

בסימולציה המשתתפים יחולקו לקבוצות. המשתתפים ישחקו תפקידים שונים במהלך הסימולציות.

מה בכל מפגש?

2.8.2022 – מפגש ראשון – טקטיקות לניהול משא ומתן והתמודדות עם הפתעות במהלכו;

(1) היכרות;

(2)טקטיקות לניהול משא ומתן והתמודדות עם הפתעות במהלכו;

(3) תרגול משא ומתן בסימולציה – בסיומו משוב ולמידת עמיתים;

3.8.2022 – מפגש שני – התמודדות עם רגשות במשא ומתן;

(1)קבלת ארגז כלים מתקדמים ואסטרטגיות להתמודדות עם רגשות במשא ומתן;

(2) תרגול משא ומתן בסימולציה – בסיומו משוב ולמידת עמיתים;

(3) סיכום וצידה לדרך;

קצת עליי

עורכת דין ומגשרת מוסמכת, הובלתי זה מכבר מאות הליכי גישור בהצלחה וביעילות. בעלת פרקטיקה פרטית לגישור ויישוב סכסוכים. משתתפת באופן קבוע כמאמנת בתחרות בינלאומית לייצוג לקוחות בהליכי משא ומתן וגישור מסחרי בינלאומי של ארגון ה-ICC (לשכת המסחר הבינלאומית) המתקיימת מידי שנה בפאריז. מרצה באוניברסיטת בר-אילן, מנחת סדנאות וכנסים לעו"ד, בעלת הסמכה מהנהלת בתי המשפט להנחיית פרקטיקום בגישור.
בוגרת תואר ראשון במשפטים ומנהל עסקים (בהצטיינות), תואר שני (MA) בגישור ויישוב סכסוכים, ותואר שני נוסף (LLM) במשפט עסקי. בעלת הסמכה בינלאומית מוכרת בגישור מטעם CEDR ובוגרת קורס למשא ומתן למנהלים (PON) מבית הספר הארוורד.

מאמינה גדולה ביכולת של כולנו להצליח באמצעות הידברות ומשא ומתן ליישב מחלוקות בדרכי שלום תוך הקפדה על כבוד הדדי ושמירה על מערכות יחסים ולמנף את התוצאות שלנו מתוך הכנה ממוקדת וניהול משא ומתן מיטבי.

לקריאה עוד אודותיי לחצו כאן

מה אמרו בוגרי הסדנה?

"בשביל מה את צריכה את זה? אמר הקול הפנימי. יש לך תעודה של Negotiation Specialist ואת מרצה בעצמך בנושא מו"מ. אבל מודה, הסקרנות "ניצחה" אותי וגם האהבה והתשוקה לחקור ולהתפתח בתחום ההתמחות שלי ולהכיר קולגות, אז נרשמתי. ואני שמחה על כל רגע, כי נהניתי מהתכנים, הסימולציות ומהקבוצה האיכותית, ואפילו למדתי כמה דברים חדשים. המסקנה המתבקשת היא שהעולם החדש, מחייב אותנו ללמוד ללא הפסקה, במיוחד על ניהול והתנהלות במציאות מאתגרת. אז אם אתם רוצים לנהל משא ומתן ממקום מקצועי ולא אינטואיטיבי, הסדנה הזו בשבילכם!".

"נהניתי, תרגלתי ולמדתי, והכרתי אנשים מעניינים ונחמדים. תמיד תענוג ללמוד מרונה. הדבר הכי משמעותי שקיבלתי בסדנה הוא טופס ההכנה שהוא מצוין וממש "עושה סדר בראש" לקראת משא ומתן. למדתי את החשיבות של הפסקות מתודיות ואת הלגיטימיות שלהן. התרגולים מצוינים וחשובים ".

"נהניתי, החכמתי ולקחתי תובנות חשובות. התמודדתי בסדנה עם אזור אי-הנוחות שלי – משחק עו"ד אגרסיבי שעם כמותם אני מפתח "אנטי". חוויה מעצבת. החשיבות שמכל אחד יש מה ללמוד ולשפר בילקוטך. הדבר המשמעותי ביותר שקיבלתי – סקרנות ונכונות להתבוננות פנימית הם מכליו של המגשר ואולי החשוב ביותר, אלף דרכים לרומא ולכל אחד הסגנון שלו ".

"הסדנה הורכבה מאנשים נעימים ומעשירים, שמחתי ללמוד גם מהם מעבר לחומר שאת העברת. התכנים היו מעניינים ומחודדים, המשא ומתן הפך ממשהו שיוצא מהבטן לתהליך מובנה עם מושגים והגדרות. קיבלתי את ההבנה מה הולך בחדר המשא ומתן עם עורכי הדין, הצצה לאיך יכול להיראות הגישור עם עורכי הדין בחדר. זה הדבר שבעצם פחות מודגש ונוכח בפרקטיקום ובכך החידוש והמשמעות עבורי ".

"אהבתי שהסדנה הייתה מרוכזת ומאוד "ת'כלסית". החומר היה מרוכז ולא נמרח. הנושא של ההתמודדות עם הרגשות היה חשוב ומשמעותי. היה כיף! תודה רבה!  ".

"הסדנה הייתה מרתקת ומעניינת, אנשים מקסימים שלומדים מהם המון. רכשתי כלים רבים ומגוונים, נחשפתי לטכניקות חדשות, במיוחד לדעת לקרוא ולהבין את הצד השני. קיבלתי כלים להכנה מועילה לפני ותוך כדי המשא ומתן. טופס ההכנה לפגישת המשא ומתן מפורט, מובן, הגיוני וישים מאוד!  ".

"סדנת חובה לכל מגשר חשתי בשיפור של הכלים שיש לי בהתמודדות עם רגשות. החשיפה לכלים של התמודדות עם רגשות וכן נושא הטקטיקות בניהול משא ומתן הייתה חשובה. נושא הסימולציות חשוב ועוזר להטמיע את החומר. תודה רונה! ".

"שמחתי מאוד להשתתף בסדנא, הרגשתי שלרונה יש הרבה ניסיון ותורמת מעבר לנושאים הלימודיים, חויות מחיי היום-יום כמגשרת. נהניתי מהאוירה ומהצוות בסדנא, להכיר וללמוד על דרכים נוספות לבחון סיטואציה. מרבית הכלים ידעתי מלימודים קודמים אך היישום בסדנה הוסיף לעניין. במפגש האחרון נלמדו 5 הדאגות, שיעור שהגיע בזמן ורלוונטי למקרה אחר, מאוד עזר לי ועדיין לחשוב על פיתרון הקונפליקט דרך הנלמד בשיעור".

"כל הזוית של ניהול משא ומתן כשאת אחד מהצדדים ולא כמגשרת חדשה לי לגמרי. 5 האינטרסים עושים סדר. מעבר לכלים המעולים קיבלתי המון השראה ממך. התחושה היא שאת Walk The Talk בהרבה מובנים למשל שאת משתמשת או יותר נכון להגיע שה-5 Concerns מוטמעים בך – את מזהה צרכים ומנסה לתת להם מענים מיידיים – מזהה ומתמקדת בחיובי, בפתרונות ובעתיד. יש לך ניסיון עצום ומגוון והדוגמאות שאת מביאה הן בעלות ערך רב".

"נהניתי בסדנה ואני מרגישה שקיבלתי כלים נוספים למשא ומתן. הדוגמאות ששולבו בחלק העיוני היו חשובות מאוד ותרבו רבות להבנת הנלמד. שמחתי גם להכיר קולגות. אהבתי במיוחד את החלק העיוני בסדנה. שמחתי לגלות שהרבה דברים שיישמתי באופן טבעי מוכרים כאסטרטגיות במשא ומתן ושמחתי ללמוד אסטרטגיות נוספות".

ועכשיו…הפרטים הטכניים (והחשובים)

הסדנה כוללת 2 מפגשים. משך כל מפגש שלוש וחצי שעות

הסדנה מיועדת לעורכי/ות דין ומגשרות/ים מכל התחומים

הסדנה תתקיים במשך יומיים רצופים ומרוכזים, בתאריכים 2.8.2022, 3.8.2022  בין השעות 12:00-15:30

הסדנה תתקיים באופן פרונטאלי, במשרדי ברחוב ראול ולנברג 6, קומה 4, רמת החייל, תל אביב.

ההשקעה שלך בסדנה:

1,298 ש"ח + מע"מ (ההוצאה מוכרת ממס) = 1,519 ש"ח

עד 2 תשלומים בכרטיס אשראי

להבטחת מקומך ותשלום

מספר המקומות מוגבל! הקדימו לשריין את מקומכם!

על מנת להרשם ולשריין מקום בסדנה יש ללחוץ על הכפתור הכחול "לתשלום" ולהשלים את ההרשמה

לפרטים נוספים יש להשאיר את הפרטים כאן