הרצאה למגשרים ב-ZOOM – התמודדות עם משברים בגישור

מזמינה אתכם, מגשרים יקרים, להצטרף אליי להרצאה – התמודדות עם משברים בגישור באמצעות רפלקציה –  במפגש ZOOM ללא תשלום!

משך ההרצאה כשעה וחצי והיא כוללת טיפים וכלים פרקטיים למגשרים להתמודדות עם משברים בגישור.

במהלך ההרצאה תקבלו כלי יישומי ומעשי שאיתו תוכלו לקחת ולעבוד בכל גישור שלכם – טופס רפלקציה למגשר

ההרצאה מיועדת למגשרים ומגשרות מכל התחומים.

ו…למשתתפים/ות עד סוף ההרצאה מחכה מתנה ממני! לא תהיה הקלטה…

מה אמרו מגשרים שהשתתפו בהרצאות / מעגלי השיח שלי?

"ההשתתפות במעגל המגשרים השבוע הייתה מעניינת מאוד. שמחתי מאוד לקחת חלק במעגל שמאפשר שיתוף במחשבות והעברת מידע בין קולגות ששותפים לתחושת השליחות של הפצת השפה הגישורית, במיוחד בתקופה מאתגרת זו. אני מודה לך על ההזדמנות שנתת לי לקחת חלק במעגל ואשמח להשתתף במעגלים נוספים".

"היי רונה יקרה, תודה על ההזדמנות להשתתף במעגל שיח מגשרים בזום. ניהלת את המפגש בצורה מקצועית ובאווירה נעימה. היתה זו הזדמנות ללמידת עמיתים מקצועית, לסיעור מוחות ולחשיבה משותפת אודות דילמות מקצועיות".

"תודה על הזכות לקחת חלק במעגל השיח, נתרמתי ממנו מאוד והפקתי ערך רב, לשמוע דעות, מחשבות תמיד מקדם. הדרך בה ניהלת את המעגל הייתה מאוד מעניינת ומלמדת. מקווה לקחת חלק במעגלים נוספים".

"המוני תודות על מעגל השיח שיזמת, הנחית, איפשרת ותרמת בו מנסיונך הרב. בימים אלו של קורונה, סגר ושינויים גדולים שמתחוללים בשיח הבינאישי, אני שותפה לקבוצות רבות של הכשרה, לימוד ושיח. כיף לי לשתף אותך בהרגשה שלי, שזה הייה אחד המפגשים המצויינים בהם נכחתי. כל חלק בו היה נכון, החל בזימון שנשלח מספר ימים מראש, דרך ההערכות הטכנולוגית שהיתה ללא רבב, עבור לשיח ההכרות שנתן במה ואפשרות לכל אחד מהנוכחים להציג את עצמו ואת הדילמות איתן הוא מתמודד, האופן בו שיקפת, עודדת והעצמת את דבריהם של כל המשתתפים, החיוך והאווירה, הכל נתן תחושה שכל אחד מאיתנו זכה למפגש עם אנשי מקצוע מעולים שמתלבטים בסוגיות מגוונות בזמנים מיוחדים. האפשרות לחשוב יחד על מה בין גישור בחדר הגישור לגישור בזום, מה זה דורש מאיתנו ומה מהצדדים לגישור, יתרונות, חסרונות. למי ומדוע מתאים הגישור בזום ולמי פחות, האם זו שאלה של עיתוי או שאלה של מורכבות, האם חלק מהיתרונות ימשיכו ללוות אותנו גם בתום ימי הקורונה? הייה נפלא לשמוע את הכנות והפתיחות של אלה שחששו מאד מהפן הטכנולוגי ואיך הם מתגברים עליו ולומדים להנות ולהכיר את היתרונות, לצד אלו שכבר מנוסים ועוסקים בכך שנים רבות. להיחשף למידע שניתן ממחקרים עכשווים ולשמוע על גישורים שמתקיימים או נעצרים לאור המצב בו אנו נמצאים. היכולת שלך כמנחה, לחזור ולהתייחס לסוגיות המרכזיות שעלו, להאירן באור נוסף בהתייחס לאירועים המתרחשים בארץ ובעולם ולתת מידע וערך ובסופו של דבר ל"ארוז" הכל לכדי אמירה מסכמת מחד ומזמינה להמשך חשיבה מאידך, היו בעיני מעוררי השראה".

ועכשיו…הפרטים הטכניים

ההרצאה תתקיים בזום ביום חמישי ה-16.7.2020 בין השעות 10:00-11:30

להרשמה ללא תשלום למעגל שיח מגשרים יש למלא את פרטיך כאן

מגשרים? רוצים לקחת את פרקטיקת הגישור שלכם לרמה הבאה?

מוזמנים ללחוץ כאן כדי ללמוד על הסדנה הייחודית שלי למגשרים מנוסים שמתחילה ב-23.7;

וללחוץ כאן כדי ללמוד על הפרקטיקום בגישור – שיסייע לכם לשבת הרבה יותר בנח על כיסא המגשר;