מעגל שיח מגשרים ללא תשלום – שאלות ותשובות לתקופת הקורונה

מזמינה אתכם, מגשרים יקרים, להצטרף אליי למעגל שיח מגשרים ללא תשלום – שאלות ותשובות לתקופת הקורונה

משך המעגל כשעה וחצי והוא נועד להיכרות, שיח, שיתוף והשתתפות עם מגשרים וקולגות בתחום.

במהלך השיח תינתן לך ההזדמנות להציג את עצמך, להכיר קולגות, להעלות שאלות בתחום הגישור המטרידות אותך בתקופה טרופה זו, ולסייע לקולגות בשאלות שלהם

מעגל השיח מיועד למגשרים ומגשרות מכל התחומים.

בסיומו של מעגל השיח אזמין אתכם להצטרף לסדנה פרקטית למגשרים שמתחילה בעוד שבוע!

מה אמרו מגשרים שהשתתפו בהרצאות / מעגלי השיח שלי?

"ההשתתפות במעגל המגשרים השבוע הייתה מעניינת מאוד. שמחתי מאוד לקחת חלק במעגל שמאפשר שיתוף במחשבות והעברת מידע בין קולגות ששותפים לתחושת השליחות של הפצת השפה הגישורית, במיוחד בתקופה מאתגרת זו. אני מודה לך על ההזדמנות שנתת לי לקחת חלק במעגל ואשמח להשתתף במעגלים נוספים".

"היי רונה יקרה, תודה על ההזדמנות להשתתף במעגל שיח מגשרים בזום. ניהלת את המפגש בצורה מקצועית ובאווירה נעימה. היתה זו הזדמנות ללמידת עמיתים מקצועית, לסיעור מוחות ולחשיבה משותפת אודות דילמות מקצועיות".

"תודה על הזכות לקחת חלק במעגל השיח, נתרמתי ממנו מאוד והפקתי ערך רב, לשמוע דעות, מחשבות תמיד מקדם. הדרך בה ניהלת את המעגל הייתה מאוד מעניינת ומלמדת. מקווה לקחת חלק במעגלים נוספים".

"המוני תודות על מעגל השיח שיזמת, הנחית, איפשרת ותרמת בו מנסיונך הרב. בימים אלו של קורונה, סגר ושינויים גדולים שמתחוללים בשיח הבינאישי, אני שותפה לקבוצות רבות של הכשרה, לימוד ושיח. כיף לי לשתף אותך בהרגשה שלי, שזה הייה אחד המפגשים המצויינים בהם נכחתי. כל חלק בו היה נכון, החל בזימון שנשלח מספר ימים מראש, דרך ההערכות הטכנולוגית שהיתה ללא רבב, עבור לשיח ההכרות שנתן במה ואפשרות לכל אחד מהנוכחים להציג את עצמו ואת הדילמות איתן הוא מתמודד, האופן בו שיקפת, עודדת והעצמת את דבריהם של כל המשתתפים, החיוך והאווירה, הכל נתן תחושה שכל אחד מאיתנו זכה למפגש עם אנשי מקצוע מעולים שמתלבטים בסוגיות מגוונות בזמנים מיוחדים. האפשרות לחשוב יחד על מה בין גישור בחדר הגישור לגישור בזום, מה זה דורש מאיתנו ומה מהצדדים לגישור, יתרונות, חסרונות. למי ומדוע מתאים הגישור בזום ולמי פחות, האם זו שאלה של עיתוי או שאלה של מורכבות, האם חלק מהיתרונות ימשיכו ללוות אותנו גם בתום ימי הקורונה? הייה נפלא לשמוע את הכנות והפתיחות של אלה שחששו מאד מהפן הטכנולוגי ואיך הם מתגברים עליו ולומדים להנות ולהכיר את היתרונות, לצד אלו שכבר מנוסים ועוסקים בכך שנים רבות. להיחשף למידע שניתן ממחקרים עכשווים ולשמוע על גישורים שמתקיימים או נעצרים לאור המצב בו אנו נמצאים. היכולת שלך כמנחה, לחזור ולהתייחס לסוגיות המרכזיות שעלו, להאירן באור נוסף בהתייחס לאירועים המתרחשים בארץ ובעולם ולתת מידע וערך ובסופו של דבר ל"ארוז" הכל לכדי אמירה מסכמת מחד ומזמינה להמשך חשיבה מאידך, היו בעיני מעוררי השראה".

ועכשיו…הפרטים הטכניים

מעגל השיח יתקיים בזום ביום שישי ה-9.10.2020 בשעה 10:00

מגשרים? רוצים לקחת את פרקטיקת הגישור שלכם לרמה הבאה?

מוזמנים ללחוץ כאן כדי ללמוד על הסדנה הייחודית והפרקטית שלי למגשרים שמתחילה ב-14.10.20;

וללחוץ כאן כדי ללמוד על הפרקטיקום בגישור – שיסייע לכם לשבת הרבה יותר בנח על כיסא המגשר;