מה אמרו עורכי דין שהשתתפו בסדנה?

"הייתי בהרצאה של רונה ויצאתי עם כל כך הרבה תובנות להמשך העבודה המקצועית שלי. מאז אני מיישמת את הטיפים שקיבלתי."

"אני חייב לציין את האוירה הטובה שהיתה בסדנא ואת המקצועיות של רונה. כמי שעוסק בניהול משא ומתן במשך שנים רבות למדתי וקיבלתי כלים חדשים שמעולם לא הכרתי."

"רונה משדרת אהבה לעניין ומצליחה להדביק את המשתתפים. זו הזדמנות נפלאה לעשות סדר בנושא המשא ומתן ולבחון ולהתבונן בעצמי כיצד אישיותי באה לידי ביטוי במשא ומתן וזאת לצורך תהליך של שיפור מתמיד."

"סדנא חווייתית. רונה מעבירה אותה בצורה מאוד נעימה. נחשפתי לטקטיקות ומידע שלא היה לי קודם. ההכנה גם עוזרת לסדר את החשיבה ואת הרגש לפני שמתחילים את המשא ומתן – וזה כלי שהפתיע אותי בהקשר זה"

"הדבר הכי חשוב שקיבלתי מהסדנא זה לדעת איך לנתק את עצמי לרגע מהסיטואציה ולהסתכל מלמעלה על הכל כולל ענייני הצד השני."

"אני כבר שמתי לב בתקופה האחרונה איך אני מדברת אחרת עם הצד השני אך עדיין לא מוותרת על הרצונות והאינטרסים שלי."

על המשא ומתן של החיים

מיני סדנא מרוכזת של שלוש שעות לבעלי עסקים ולקהל הרחב עם המון כלים, פרקטיקה, טיפים התנסות ותרגול לניהול משא ומתן מיטבי. כיצד מתכוננים לפגישת משא ומתן חשובה? כיצד מתמודדים עם הפתעות לא צפויות שנקרות בדרך? כיצד משתמשים בטקטיקות מסחריות ידועות לניהול משא ומתן ככלי בחיי היום יום?

יצאת מפגישת משא ומתן בתחושת פספוס?

אני מזמינה אותך למיני סדנא מרוכזת של שלוש שעות המכילה המון כלים, פרקטיקות תרגולים והתנסויות שיסייעו לך לדעת בדיוק כיצד להתכונן לפגישת משא ומתן קרבה, כיצד להתנהל ולהתמודד עם הפתעות לא צפויות העלולות להתרחש בפגישה, כיצד להשתמש בטקטיקות מסחריות ידועות לניהול משא ומתן עם הצד השני במהלך הפגישה, ועוד.

אז מה בדיוק בסדנא?
בסדנא נלמד תהליך מובנה ומסודר שאותו ניתן לקחת וליישם על כל סכסוך.

בהמשך ניישם את הכלים הללו בסימולציות המדמות משא ומתן וננתח אותן באמצעות דיון ומשוב.

במהלך הסדנא יינתן דגש על לימוד ויישום ארגז כלים וטקטיקות מסחריות ידועות שיסייעו לך לנהל את הסכסוך במקום שהסכסוך או צדדים אחרים בו ינהלו אותך.

מניסיוני, יישום שיטתי של כלים אלו באופן מסודר ונכון, יסייע לך לדעת בדיוק כיצד להתכונן באופן אופטימאלי לקראת פגישת גישור או משא ומתן קרבה ולהגיע אליה בראש שקט, באופן מכוון, וממוקד מטרה.

ראש שקט ואסטרטגיה ברורה

באמצעות הכנה מסודרת ומובנית לקראת פגישת משא ומתן יותר קל לנו להגיע לפגישה מוכנים, ממוקדים, בראש שקט ועם אסטרטגיה ברורה. בסדנא נלמד ונתרגל ביצוע הכנה לפגישה.

כלים להתמודדות

כשיש בידינו סל כלים וטקטיקות מסחריות ידועות לניהול משא ומתן, קל לנו יותר להתמודד עם הפתעות לא צפויות שעלולות לצוץ במהלך הפגישה, אנו יודעים כיצד למנף את הפגישה ולהפוך אותה לפרודוקטיבית ופרקטית עבורנו.

תוצאות מיטביות

יש בביצוע הכנה נכונה ושימוש בסל הכלים הניתן על מנת לשפר באופן דרמטי את סיכויי הצלחת המשא ומתן והשגת מטרותינו.

אז מה בדיוק בסדנא?

  • בסדנא נלמד תהליך מובנה ומסודר שאותו ניתן לקחת וליישם על כל סכסוך.

  • בהמשך ניישם את הכלים הללו בסימולציות המדמות משא ומתן וננתח אותן באמצעות דיון ומשוב.

  • במהלך הסדנא יינתן דגש על לימוד ויישום ארגז כלים וטקטיקות מסחריות ידועות שיסייעו לך לנהל את הסכסוך במקום שהסכסוך או צדדים אחרים בו ינהלו אותך.

  • מניסיוני, יישום שיטתי של כלים אלו באופן מסודר ונכון, יסייע לך לדעת בדיוק כיצד להתכונן באופן אופטימאלי לקראת פגישת גישור או משא ומתן קרבה ולהגיע אליה בראש שקט, באופן מכוון, וממוקד מטרה.

ועכשיו…הפרטים הטכניים (והחשובים)

הסדנא תתקיים ביום חמישי  ה-10.8.17 בין השעות 16:00-19:00

מיקום הסדנא: המשכן לבוררות ופתרון סכסוכים, מגדל ברקוביץ, קומה 5, תל אביב

עלות הסדנא למשתתף

120 ש"ח (כולל מע"מ)

מספר המקומות מוגבל. שריינו את מקומכם!

לפרטים נוספים ניתן גם ליצור איתי קשר
במייל: rona@ginat-law.com    או    בטלפון: 054-4517247

אשמח לראותך!
רונה גינת, עו"ד ומגשרת