מפגש מחזור לכל בוגרי הסדנא לעו"ד – תרגול קייס חדש

אני מתרגשת להזמין אתכם, בוגרים יקרים של הסדנא הפרקטית שלי לעורכי דין לייצוג לקוחות בהליכי משא ומתן וגישור, למפגש מחזור של תרגול משמעותי, חווייתי ומהנה, בוא תהיה לכם ההזדמנות לפגוש ולהיפגש שוב, וגם להכיר מחדש בוגרים ממחזורים קודמים של הסדנא שלי, כאשר המטרה העיקרית של המפגש היא  – לתרגל, לתרגל ושוב לתרגל!

מדובר במפגש ייחודי של כ-4 שעות במהלכו נתראה, נתעדכן, נחליף חוויות אך בעיקר נתרגל ונמשב האחד את השניה במטרה לשפר ולהשתפר עוד ועוד במיומנויות המשא ומתן שלנו.

אז איזה כיף שאין כמעט צורך להסביר מה אנחנו הולכים לעשות במפגש, שכן כל אחד ואחת מכן כבר תרגלו בעבר את הסימולציות ויודעים על מה מדובר.

והפעם – התרגול יהיה על קייס מסחרי חדש, מעניין ומאתגר שעוד לא הכרתם מתחום הקניין הרוחני (שהיה אחד האהובים עליי בתחרות האחרונה של ה-ICC בפברואר 2017) – בקייס זה גישרתי בתחרות בין צוות סטודנטיות מארצות הברית לצוות סטודנטיות ממדינת קולומביה והיהה פשוט מרתק! הבדלי השפה, התרבות והתוכן של הקייס פשוט מאוד מחוברים לעבודה וליום-יום שלנו ואין לי בכלל ספק שתתחברו לקייס וזאת ללא קשר לתחום העיסוק המשפטי העיקרי שלכם.

אז איך זה בעצם הולך להתנהל?

לאחר שההרשמה למפגש תיסגר, כל אחד ואחת מכם יקבלו כשבוע לפני המפגש את הקייס ואת התפקיד שלכם – עו"ד או לקוח ואת המידע הכללי ואת המידע הסודי שלכם בהתאם לתפקיד שתשובצו אליו. אם יש מישהו שמעוניין באופן מיוחד לשחק את תפקיד הלקוח או את תפקיד עורך הדין אתם מוזמנים לשלוח לי בקשה בעת ההרשמה.

כך ששימו לב חשוב ביותר – את שלב ההכנה האישית של תכנית הגישור כל אחד עושה בבית עם טופס ההכנה לפני שמגיעים למפגש!

במפגש עצמו לאחר שמגיעים, מתכנסים, מינגלינג, קפה וכיבוד קל תהיה לכם חצי שעה לשבת בזוגות – עו"ד ולקוח –  להתכונן ולתכנן אסטרטגיה משותפת לקראת הכניסה שלכם כצוות לסימולציה.

לאחר מכן – נכנסים לשעה וחצי של סימולציה בה אני מזכירה לשים לב ודגש להצהרת הפתיחה שלכם, לאיסוף מידע, אינטרסים שלכם ושל הצד השני, הקשבה, עבודת צוות, פיתוח אפשרויות משותפות וניסיון להגיע להבנות עם הצד השני, והכל בסיוע מגשרים מנוסים שישולבו בחדרי התרגול.

בתום הסימולציה ייערך משוב וסיכום בכל חדר של כחצי שעה בו כל אחד מהמשתתפים מעניק ומקבל משוב (בונה ומכבד) לחבריו, וגם המגשרים יעניקו משוב לכל אחד מהמשתתפים.

טוב, רק מלכתוב את זה אני כבר מתחילה להתרגש….:)

ועכשיו…הפרטים הטכניים (והחשובים)

המפגש יתקיים ביום חמישי, ה-27.7 בין השעות 15:00-19:00

מיקום: המשכן לבוררות ופתרון סכסוכים, רח' י.ד ברקוביץ, מגדל המוזיאון, קומה 5, תל אביב

עלות הסדנא למשתתף

180 ש"ח (כולל מע"מ)

הקדימו להירשם!

מועד אחרון להרשמה: 15.7.17 (לאחר מועד זה לא ניתן יהיה להצטרף לאור השיבוצים הנדרשים ושליחת הקייסים לפי תפקידים מראש):

 להרשמה לחצו כאן:

לפרטים נוספים ניתן גם ליצור איתי קשר
במייל: rona@ginat-law.com    או    בטלפון: 054-4517247

אשמח מאוד מאוד מאוד לראות את כולכם!!!
קיץ מקסים!

רונה